Buty przyjazne dla stóp Twojego dziecka

Profesjonalne
obuwie ortopedyczne

Już od ponad 15 lat specjalizujemy się w produkcji obuwia profilaktyczno-korekcyjnego, przeznaczonego dla najmłodszych użytkowników. Mając na względzie przede wszystkim ich zdrowie, chcemy jeszcze lepiej dopasować się do ich potrzeb. Postanowiliśmy więc stworzyć markę AurelkaORTO®.

 

To linia produktów ortopedycznych, powstających na zlecenie lekarzy ortopedów i fizjoterapeutów. Modele oparte są na wzorach z naszego katalogu, które uwzględniają najnowsze rynkowe trendy. Dzięki temu dziecko, posiadając nawet zaawansowaną korekcję w swoim obuwiu, nie musi wstydzić się go przed rówieśnikami - może być nawet z niego dumne.

Każda para robiona jest na indywidualne zamówienie, na podstawie zaleceń ortopedy i dokładnego pomiaru stopy dziecka. W naszej ofercie znajduje się lista kilkunastu korekcji do wyboru. Niezależnie od tego, jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najbardziej specjalistyczne i nietypowe zamówienie.

Staramy się nieustannie poszerzać naszą wiedzę w zakresie dbania o zdrowie stóp dzieci. Regularnie uczestniczymy w sympozjach medycznych. W naszych sklepach - firmowych i współpracujących - wykonujemy cykliczne, bezpłatne badania stóp dzieci. Wiedząc, że nie każdy rodzic ma dostęp do lekarza ortopedy lub musi oczekiwać na wizytę w długich kolejkach, uruchomiliśmy na naszej stronie internetowej możliwość konsultacji on-line z lekarzem ortopedą-traumatologiem, specjalistą fizjoterapii.

Obuwie AurelkaORTO® może być refundowane przez NFZ.

Konstrukcja naszych butów oparta jest o wieloletnią współpracę z polskimi i austriackimi lekarzami ortopedii.

Specjalizujemy się w obuwiu spersonalizowanym, wykonywanym na indywidualne zamówienie.

Jesteśmy w stanie sprostać każdemu, nawet najtrudniejszemu
zamówieniu. Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze.

Zobacz możliwe
korekcje w naszym obuwiu

ZOBACZ

Zobacz także naszą ofertę
obuwia do ortez

Dowiedz się więcej

Zobacz naszą nowość
Orteza Zintegrowana z Butem Aurelka®

ZOBACZ